| mioara a întrebat:

Pentru Carmen Bruma, am tinut un regim si am slabit dar burta a ramas la fel ce trebui sa fac

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alexandra15 a răspuns:

Buna...si eu am avut aceeasi problema dar sa stii ca nu regimurile fac toata treaba. Apuca-te de abdomene sau daa timul iti permite alearga macar juma de ora pe zi.Incearca sa faci pe zi 3 serii de 30/20 de abdomene, apoi marind numarul seriilor. Abdomenele se fac cu mainile pe langa corp sau la ceafa si se executa prin ridicari ale spatelui din pozitie dreapta pana la 45 de grade.Nu e greu daca exersezi. te pup si succes in kontinuare...