| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu ma mai irit pe picioare si. jos... dupa epilare?[cu lama/sau ma rog Bic] [sunt fată on the phone
Ca deja devine nasol..Chiar si de la crema depilatoare ma irit.
Nu prea pot purta fusta sau rochie ca, se vede nasol...

Fundă

Răspuns Câştigător
| Lola2013 a răspuns:

Iti propun sa nu te mai faci cu lama pentru ca ingroasa parul si nu ia si radacina. probabil din aceasta cauza ti se irita.aceeasi problema e si cu crema epilatoare.Iti propun sa mergi la salon daca nu ai aparat special sau sa iti cumperi benzi cu ceara rece.Gasesti in orice supermarket

1 răspuns:
| Camelisa a răspuns:

Buna
Poti folosi crema de galbenele, este cea mai buna crema.