| AdeElLl a întrebat:

De la crema depilatoare te iriti? vreau sa ma fac in zon intima fiindca cu lama ma irit si cu aparatul cu care ma fac pe picioare mi. e frica asa ca m.am hotarat sa imi cumpar. Merita? nu vreau sa dau bani degeaba

1 răspuns:
| jolidon a răspuns:

Nu m-am facut prin zona aia cu crema...sincer mi-ar fi si frica. Sa citesti bine pe cutie daca e si pentru zona aia. Eu ma faceam pe picioare si in zonele sensibile ma iritam foarte urat. Depinde si de tine dar nu cred ca ar fi bine sa te epilezi cu cremaworried