| maria_5001 a întrebat:

Ce sa fac? :-s
Sunt fan pantofi sport, dar in curand voi merge la un eveniment mai. special.
Pt asta mi-am cumparat o pereche de pantofi draguti. exact ce cautam doar ca...sunt extrem de rigizi. ce sa le fac sa se mai lase?

Răspuns Câştigător
| JustMeFlory a răspuns:

Sa ii dai cu crema de maini sau de corp(in interior)ii dai bine cu crema peste tot dupa care sa ii porti prin casa cu niste soseste in picioare.

4 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Ii ungi cu spirt, poarta-i prin casa cu niste sosete f groase ca sa se lase, noaptea umple-i cu ziare cat de multe intra, bafta multa si pentru mai multe informatii despre beauty, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| iuliana21 a răspuns:

Ii ungi cu spirt sanitar si ii porti putin prin casa cu sosete f subtiri...

| christabell a răspuns:

Freci interiorul cu otet si ii umpli bine cu ziar.Metoda asta o aplic si eu si functioneaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acuma cand mergi cu ei, parca ai calca in strachini. nu-i asa maria? trebuie sa te obisnuiesti. dar eu cand am nevoie, ca barbat caut ceva intre adidas si pantof.adica nici sport, nici protocolar. ceva hibrid.se mai gaseste.cu ce te imbraci? poate am vreo idee.