| EmHinoki a întrebat:

Am o mare problema cu orice tip de incaltaminte. Mi-am cumparat de curand o pereche de pantofi cu toc pentru un majorat. mi-am cumparat 35 pentru ca 36 imi iesea la prima clatinare laughing... ma strang destul de rau si peste o saptamana e majoratul. Ce sa le fac sa ma lase pana atunci?

1 răspuns:
| IveyKires a răspuns:

În caz că nu se mai lasă ar trebui să porţi dres, să alunece piciorul. sau pur şi simplu mai plimbă-te cu ei prin casă ca şi cum ai învăţa să mergi pe tocuri laughing.