| Daria a întrebat:

Ce sa fac sa imi creasca mai repede unghiile?

8 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Seara inainte de culcare freaca-ti unghiile cu felii de lamaie sau iti poti da cu ulei de ricin impachetandu-le cu folie de plastic o jumatate de ora.De asemenea tine cont si de alimentatie.Bafta!

| dedfgv a răspuns:

E un ser la avon in jur de 14 ron care se aplica pe unghi si iti cresc mai repede

| OliviaHoran a răspuns:

Ingrijeste-le mai mult

GossipGirl

| Ariannna a răspuns:

Păi... dăte cu vitamina A uleioasă.

| andreeeeeeeea a răspuns:

Sau incalzesti ulei de masline, nu prea tare cat suporti tu si tii unghiile acolohappy 5 min

| HaiHui4Ever a răspuns:

Trage cu patentul de ele :p

Nu poti face nimic, hraneste-te sanatos si ai rabdare.

Răspuns utilizator avertizat
| clauditza_8517 a răspuns:

Pai eu mi-am cumparat de la avon tratament pentru cresterea unghiilor, si miau crescut f repede, nici nu este f scump, vreo 10-15 lei depinde daca prinzi vreo promotie, si am tinut unghiile in zeama de lamaie cam 5-10 minute. mi-a facut f bine, mi lea si intarit si cresc si mai repede.