| eu123456789 a întrebat:

Ce sa fac sa imi creasca unghiile mai repede?

12 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Inmoaie-le in ulsteei de masline caldut, stai cu ele in ulei cam 5 minute apoi te speli. Poti de asemnea sa iti cumperi intaritorul de la Kallos, e foarte bun.

| Pricked a răspuns:

Ai rabdare.

| AmanoYuno a răspuns:

Ulei de masline.

| para001 a răspuns:

Nu ai ce sa le faci

| Lora1 a răspuns:

Eu una le tin in apa foarte calda timp de 1 ora pe zi happy

| ginoeugen23 a răspuns:

Sa asteptihappy

| Parkmin a răspuns:

Foloseste ulei de ricin conta cam 5 lei il gasesti la farmacie

| Andreea9595 a răspuns:

Asteapta sau poti sa iti cumperi de la farmacie un lac de unghii care le ofera mai mult calciu pentru a creste.

| Sophia1100 a răspuns:

Pai....este la cipricom sau la alt magazin de cosmetice un fel de lac pe care il aplici pe unghii si ti le lungeste natural happy
fUNDA? :*

| GAdNuRi a răspuns:

Pentru a avea unghi mari trebuie sa ai calciu pentru ca degeaba lea ai mari daca sunt subtiri si se rup repede... Deci te sfatuiesc sa bei lapte big grin pentru a avea calciu

| stelutza200 a răspuns:

Buna,eu am cumparat de la Kallos o solutie speciala pentru cresterea unghiilor, sau eu stiam ca le poti face sa creasaca folosind ulei de ricin(se gaseste la toate farmaciile si nu este scump). Sper ca te-am ajutat:-) Noroc!

| Nicolicel a răspuns:

Nu ai ce sa faci.Trebuie sa astepti si sa nu ti le mai tai.