| Madytzzzzuuuuuu a întrebat:

Ce sa fac sa nu imi mai cada parul... help... ce sampon sa folosesc? fundita

Răspuns Câştigător
| katala a răspuns:

Elimina cauza nu trata efectul. Vezi de ce iti cade parul (stres, probleme cu pielea capului, lipsa de zinc, sau ce o fi) si abia apoi iei masurile necesare!

2 răspunsuri:
| Sunshinee a răspuns:

Si eu am exact aceeasi problema si folosesc un sampon de la Gerocosen, pe baza de plante naturale + o lotiune de la Gerocosen, tot asa, pentru caderea parului. Sunt foarte bune, cel putin la mine functioneaza. Simt ca firele sunt mai puternice si parul luceste frumos. Sper sa mearga si la tine, daca te hotarasti sa le folosesti. Costa in jur de 10 lei fiecare. Da-mi un mesaj pentru detalii. Bafta! (:

| ely_9497 a răspuns:

Nu stiu cu exactitate ce raspuns sa-ti dau, dar eu am folosit produse farmateutice si a functionat.