| MauroMania777 a întrebat:

Ce șampoane /produse pentru creșterea parului mai repede îmi recomandați?

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu exista vreun sampon minune cu crestere rapida. Parul creste 1-1, 5 cm/luna mai mult de atat nu se poate.
Iti recomand sampoanele de la Gerovital, sunt naturale si foarte bune. Iti alegi in functie de tipul de par. https://www.farmec.ro/......nii/1.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creșterea este determinat genetic nici un șampon nu o sa te ajute

| Zorn a răspuns:

Incearca un sampon care contine miere + ulei de cocos. Nu iti garantez ca o sa iti creasca parul mai repede, pentru ca lucrul asta tine foarte mult si de hormoni, vitamine, alimentatie, gena etc. Ele doar vin in ajutorul parului tau, pentru ca te ajuta sa il intretii, iar un par intretinut este si un par mai sanatos, care are sanse sa creasca mai rapid tongue.