| anonim_4396 a întrebat:

Ce sampon imi recomandati pentru. matreata?

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Incearca sampon cu urzica sau du-te la farmacie si cumara-ti un sapun special cu sulf (costa 6 lei parca)
si eu tot asa am scapat de matreata.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încearcă-l pe cel de la Lady*s, are 300 ml și este bun, îl testez eu de 2 săptămâni și sunt mulțumită. Mătreața este inexistentă.
Pa, pa.

| Annd a răspuns:

Nivea. L-am avut eu, si dupa 2 saptamani s-au vazut rezultatehappy

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Rasul in cap! sau matratzol!

| maryusik a răspuns:

Incearca samponul Vichy si advantan lapte cu care merge sa te dai pe par. Inceareca garnier inpotriva matreti sau head and shoulders si asta isi face efectul de a te scapa de matreatasmugFUNDA day dreaming

| Dumnezău a răspuns:

Clear,e superior tuturor celorlalte sampoane cu eticheta asta, de scos matreata. thumbs up

| Cristina_2228 a răspuns:

Eu ma spal cu sampon de la plafar(50lei) sau de aloe vera(65lei) si am scapat de matreata...P.s : Nu-ti schimba samponul "zi de zi" ca risti sa faci matreata

| anneeaa a răspuns:

SYOSS anti-matreata...eu il folosesc si este destul de bun...acuma depinde si de fiecare tip de par.dar incearcalhappy