| mmeee79 a întrebat:

Ce sampon imi recomandati pentru par cret? adica, sa defineasca mai bine buclele.ca m-am cam saturat de asta de la avonhappy

Răspuns Câştigător
| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Bun venit in lumea cretilor big grin.[si eu fac parte si familia mea- africanihee hee ]suntem numitihee hee[ la par]. Pai incearca ce e la Nivea, sau de Urzica sau produse de la firma Life Stylewinking ceva ca avon, numai ca sunt produse naturale facute din plante/ fructe/ legume. eu am probat si da. randament happy

6 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Http://www.envy.ro/......ndulat-632
L'Oreal, Kerastasse
era un sampon de la Gliss pentru parul ondulat
Camil Professional de la Lady's(metropolitan)
ps: de la Avon nu sunt bune deloooc

| mmeee79 explică:

Da se mai gaseste nivea pentru par cret/ondulat\? eu stiam ca nu se mai gasesc...la noi nu stiu daca mai sunthappytrebuie sa merg sa ma uit

| 1Q a răspuns:

Foloseste SYONS
ii foarte bun
succes

| denysa a răspuns:

Sapon pentru par ondulathappy se gasestehee hee ai grija sa folosesti balsaaam:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sapun de casa