| BruneTTe a întrebat:

Ce sampon sa folosesc daca parul meu este uscat si predispus la cadere? Un sampon care sa-l lase moale si sa intareasca radacina firului de par. Ce-mi recomandati? Multumesc!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ariannna a răspuns:

Foloseşte şamponul de la Gerovital. cel pentru regenerare thinking

| Lorennna a răspuns:

Syoss cel albastru :)
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| OrangeJuice a răspuns:

Eu ma fac aproape zilnic cu placa si aveam parul uscat, iar acum o saptamana mi-am luat Garnier fortifiant Repaire& shine si acum e mai moale. Dar depinde si de par.

| Selena555 a răspuns:

Si eu aveam parul uscat si am ales sa folosesc Elseve cu laptisor de matca, e special pentru par uscat. Se vede diferenta. Ai putea incerca, bineinteles pentru un efect mai rapid ai putea sa folosesti toata gama pentru par uscat sau ai putea sa folosesti o masca care sa-ti faca parul mai matasos. Le gasesti aproape peste tot. Cu placere!

| AnonimJust a răspuns:

Poi poti sa folosesti head Shoulder sau Wash go.sunt cele mai bune si eu folosesc:X:*...De la prima spalare se vede efctulove struck.