| TSO7 a întrebat:

Ce sampon sa folosesc si ar trebui sa folosesc si balsam?
PS: Sunt baiat si am parul cret saten happy

Răspuns Câştigător
| emiitzzy a răspuns:

Sampon de urzica este cel mai bun si poti folosii balsam de la kallosi :X:*:* eu am un par lung si bogat si greu de intretinut dar merem mie curat si foarte frumos:X:X

1 răspuns:
| FroddoLikesBlood a răspuns:

Pai balsamul iti face parul pretentios si foarte moale.Cat despre sampon poti folosi unul pe baza de plante de la farmacii, daca ai un par mai greu de intretinut. Daca nu foloseste`l pe cel care ti place tie.thinking funda?batting eyelashes