| ursuuu a întrebat:

Ce se folosesti mai intai? fardul de pleoape sau creionul de ochi?

11 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Eu folosesc întâi fardul de pleoape. Şi este ceva logic, dacă te dai cu fard de pleoape peste creion, acesta este acoperit şi prinde o culoare urâtă. De exemplu, dacă fardul este roz, iar creionul negru, "dunga" făcută cu creionul va fi de culoare gri.

| Kerli a răspuns:

Mai intai fardul de ochi, apoi creionul. asa creionul va avea o baza si va rezista mai mult

| Doiniţa_3278 a răspuns:

Creionul de ochi happy

| blondissima a răspuns:

Le poti folosi in ambele moduri in functie de culori si ce efect vrei sa obti. Daca vrei sa difuminezi culoarea creionului folosesti fardul peste.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Fardul

| Electrik a răspuns:

Fardul,sau creionul, asta decat daca vrei sa se amestece culorile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creierul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creionul de ochi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fondul de tel,pudra,creionul,fardul de pleoape, rimellul, rujul

| AduMrr a răspuns:

Eu stiu ca se foloseste intai fardul de pleoape si apoi creionul de ochi

| narcisuca56 a răspuns:

Se foloseste mai intai fardul dupa se foloseste creionul