| PanteraNeagra1999 a întrebat:

Ce se mai poarta anul asta? :X
vine vara si chiar nu stiu ce sa mai port laughing
as vrea sa stiu ce mai e la moda puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| BarBye a răspuns:

Porti ce vrei si ce iti place.
din cate stiu se port culorile alea vii fosforescente : roz portocaliu verde.

| Azµre a răspuns:

Da tu ce faci? Parada modei când ieși din casă?

| e1xtz a răspuns:

La vara?! pai nu ai auzit inca.NIMIC..da da, nimic, ne intoarcem la natural...baietii in cucu gol si fetele cu pasarica la aer..hai,cel mult o frunzahappyhihi..kiki nu?

| july00 a răspuns:

Stai linistita, mai este pana la vara laughing

| dulcika23 a răspuns:

Eu imi cumpar noutati de pe acest site http://www.marissa.ro/

| andrada12345678910 a răspuns:

Ii pe germana dar sper ca te ajuta! :D

http://www.youtube.com/watch?v=vvgwHMz9f7w

1.culori
2.printuri
3.material
4.cat de scurt? (nu stiu cum sa formulez :D)
5.accesori
6.papuci

FUNDA? :D

| jjjjjjjj a răspuns:

Cel mai mult se poarta pantaloni scurti si poti sa te asortezi cu o camasa colorata big grin si baschetii la greu :* pentru. rochite se poarta si sandale, vara asta se poarta coloratbatting eyelashes si rochitele ceva mai scurtute si cu cordet merge de minune