| IsabellaDenise a întrebat:

Funda. :]
Deci, vroiam sa stiu care sunt culorile de se poarta vara aceasta?;;]
Ce tinute se poarta?
Cat mai la moda. big grin
Multumesc mult. :*

Răspuns Câştigător
| Pearl01 a răspuns:

Buna! Vara asta se poarta culorile electrice, aprinse de: rosu, roz, albastru, Orange, mov, verde, galben. Ideal ar fi sa nu te impopotionezi cu mai multe culori din astea aprinse. Foloseste un accesoriu, gen: bratara, cercei, lant etc intr-o culoare "nebuna" si imbraca-te casual, simplu. Sau daca esti mai indrazneata poarta balerini ori sacou ori pantaloni ori bluza/tricou. Un exemplu de tinuta nice: sacou si balerini de culoarea albastru aprins(sau ce culoare iti place) cu un t-shirt simplu, pantalon simplu...sa iesi in evidenta doar printr-o culoare. Sunt multe tinute frumoase, te poti uita pe diferite site-uri sau reviste, unde iti arata ce se poarta si cum sa le combini astfel incat sa arati chic.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat