| BlackMan a întrebat:

Ce se mai poarta in anul asta? fulare geci caciuli CIZMULITZE... etc plzpzlzpzlpz help

6 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Moda anilor '80 si culoarea verde si mov. Atata verde am vazut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand tin sa te anunt ca se poarta moda anilor '80.
http://www.studentie.ro/campus/SE_INTOARCE_MODA_ANILOR_80/c-236-a-49488
culori care se poarta cel mai mult sunt rosu, mov chiar si roz.culori cat mai indraznete.
se poarta esarfe la gat prinse in dif moduri.
cizmele lungi peste ghenunchi daca iti plac si daca te avantajeaza. cele de piele intoarsa.gecile de piele...paltoanele...etc:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.fete24.info/......ru-toamna/

| Mihai_6663 a răspuns:

Se poarta ce iti place...Asta din punctul meu de vedere, baiat fiind.

| fashionfreak a răspuns:

Dayanadia are dreptate. In plus raman valabili jeansii skiny de sezoanele trecute, eterna geaca de piele si mai ales argintiul si auriul. Opteaza pentru pantofi, bluze sau colanti "shiny" in aceste culori.