| XxRoyalxX a întrebat:

Ce se poarta azi ce culori se poarta azi sau in anul asta spuneti-mi funda!

Răspuns Câştigător
| dedfgv a răspuns:

Anul sat se poarta si o sa se poarte culorile stridente

5 răspunsuri:
| Alexandraaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Cristi a dat un răspuns foarte bun, dar uite totuși ce zic specialiștii: http://hainefemei.info/......arna-2011/

| cristi202 a răspuns:

Eu nu pot accepta chestia cu "ce se poarta azi" sau "ce se poarta anul acesta". Fiecare din noi are o personalitate bine definita, si se stie ca culorile au legatura cu personalitatea. Daca tu esti de exemplu tipul de femeie "business", degeaba culoarea ce se poarta azi e rosu - rosul nu sta bine cind te imbraci pentru afaceri. Tu trebuie sa stii culorile care te prind cel mai bine si care iti plac, si pe acelea se la porti. Numai sa nu faci gafa pe care eu o fac - sa porti ceva care iti place, dar care nu iti vine bine - asa sunt eu cu negrul. Mama mea ma mai atentiona uneori ca nu imi sta bine in negru, dar mie imi place culoarea neagrahappy.

| SparklingAngel a răspuns:

Culoarea toamnei 2011 e rosu

| XxRoyalxX explică:

Am 12 ani nu-s femeielaughing

| asdfghjkldodo a răspuns:

Anul asta turqoaz dragabatting eyelashes