| Alexandraaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Ce se poarta primavara 2012 in materie de haine? (modele, culori.etc) FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DanielPreda a răspuns:

Depinde...
Mie, de exemplu, îmi place foarte mult rochia asta:
http://hainefemei.info/ieftine/rochii/rochie-superba-de-primavara/

Îmi place și bluza a treia de aici:
http://hainefemei.info/ieftine/topuri/bluze-subtiri-de-primavara-2012/

Și îmi place și prima cămașă de aici:
http://hainefemei.info/ieftine/topuri/camasi/camasi-dama-elegante/

Ca rochii...sunt foarte multe care îmi plac, printre care și asta:
http://rochiiocazie.info/rochie-subtire-si-eleganta-pentru-primavara/

Fundă? :X

5 răspunsuri:
| m0n1kmara a răspuns:

Buna. din cate am auzit si vazut se poarta culorile tari, cum ar fi portocaliu, galben, albastru, rosu, verde.

| AmanoYuno a răspuns:

Deci buna! in primavara-vara se poarta:1)culori aprinse si eventual neon combinate tot cu culori aprinse sau cu pastel daca vrei sa domolesti2)drapelurihappystiu ca suna ciudat dar se poarta.gandeste-te la drapelul USA si vei alc. o tinuta gen:pantaloni albastri bluza cu dungi albe si rosii si o esrfa cu stelute pe fond albstru sau rosu s. a. m. d. cu toate tarile care-ti vin in minte3)pasteluri:poti purta un singur element pastel cu negru sau cu alb sau mai multe combinate intr-o nuanta apropiata de ex.:blugi bleu ciel +tricou/maieu turcoaz deschis4)ALB:poarta alb! de ex.:o rochie pana la genunchi alba cu colanti negri 3/4 si o geaca de blugi sau doar alb(fusta alba+bluza alba+esarfa alba iar pantofii sa fie o pata de culoare5)imprimeuri cu flori de ex:o bluza vaporoasa cu imprimeu si cu un maieu sub ea din care sa se vada doar putin +blugistramti/colanti si eu la aceasta tinuta prefer pantof gen oxfordhappy6)degrade:fa in asa fel incat incat sa zicem de la cap la picioare sa se deschida sau sa se inchida nuanta hainelor de ex:bluza roz pantaloni rosii si pantofi visinii+accesorii de aceeasi culoare toate dar nu de aceeasi culoare cu hainele

sper ca te-am ajutat si ca o sa-mi dai funda:p happy