| BiancaB_2401 a întrebat:

Ce se poarta toamna 2011 in materie de haine? (modele, culori.etc) FUNDA!

7 răspunsuri:
| KaRioKa a răspuns:

Http://www.buzznews.ro/......arna-2011/ este super misto site-ul asta mie cel putin imi place mult si poti sa te orientezi dupa culori si material de ex. im primele imagini se poarta blanita, mai sunt si cu carouri, sau negru cu rosi si duni, e misto situ! papa, pup. o fundita te rog frumos?

| bogdanworld a răspuns:

Ce se poarta in aceata toamna la femei, nu este in nici un caz ce vezi in pozele de pe cele 2 siteuri oferite de dirgni si karioka. acelea sunt doar prezentari de moda ale anumitor case de moda, dar care nu au nici o legatura cu realitatea. in aceasta toamna se vor purta jachetele din piele (imitatie piele pentru cine nu-si permite sa dea 5-6 mil pe o piele naturala), imprimeurile animal (ca si anul trecut), dar inca nu au aparut colectiile de toamna in magazinele de profil. o sa gasesti pe www.fashion-star.ro haine de toamna, exact ce se poarta in aceasta toamna peste 3-4 zile. blugii de culoare inchisa, normal, fiind toamna, salopete de blug, fara imprimeuri florale pe haine, pulovere simple, colanti, etc. intra pe acel site si o sa vezi ei aduc haine mereu la moda.

| andreiasavescu a răspuns:

Buna. Uite aici o selectie cu ce se poarta toamna aceasta, afli totul despre culori si poti cumpara chiar si produsele aflate ca exemple http://hainetari.com/2011/ce-se-poarta-in-toamna-2011/

| AndraCB a răspuns:

Eu ii inteleg pe cei care vor sa promoveze site-uri cu haine si sa le faca reclama, dar nu e nevoie sa spuna ca o colectie a unui designer nu reflecta ce se poarta: e ditamai gogomania (no offence). Designerii chiar sunt cei care dicteaza moda. Te poti interesa pe site-urile de moda. Iar colectiile designerilor sunt pentru. show, intr-adevar, dar elementele lor sunt introduse in moda de pe strada. Adica daca un model are un schelet fantezie pe post de palarie, normal ca nu poti iesi si tu cu asa ceva afara, dar poti purta fusta creion pe care o avea modelul. Toamna asta inca se poarta culorile verii, in comparatie cu toamnele trecute. Verdele crud, rosul, albastru, culoarea mustarului, nonculorile si maro-ul. Nu prea se mai poarta pantalonii pana si blugii. De actualitate sunt si fustele(creion mai ales) si rochiile(lungi si fluide). Prietenul meu si-a cumparat niste pantofi sport de pe site-ul hainetari.ro si s-au stricat dupa 3 purtari de zici ca urcase muntele cu ei.
P.S.: nu uita, stilul clasic e mereu la moda!

| StyleAndTheCity a răspuns:

Citeste pe StyleAndTheCity.ro ce se poarta in toamna 2011: http://www.styleandthecity.ro/......dolescente