| Melodyfantastic234 a întrebat:

Ce se poartă primăvară de obicei? Ce este la modă?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza sa porti ce-ti place si sa te simti lejer si comod.De obicei pastelurile si imprimeurile florale se poarta, dar si unele culori puternice, acum depinde care iti plac. Uite aici un blog foarte interesant cu tutoriale make up, dar si outfits, poate te inspira ceva de acolo http://www.special-koko.com/ sper ca te-am ajutat!

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Haine laughing
Sau daca vrei, merge si costumul lui Adam/Eva laughing)

| Controlfreak96 a răspuns:

Cand spunem anii '70, majoritatea ne gandim la epoca hippy, pantaloni evazati si rochii inflorate, insa in 2015 designerii ne propun o abordare mai subtila a decadei, sub toate aspectele ei - fie ca vorbim de stilul hippy sau disco glam. Jachete cu revere retro, combinatii de culori juxtapuse, denim, pantaloni evazati si rochiile, cand lungi si fluide, cand scurte si cu croila in A sunt siluetele dominante ale sezonului.

Fiind cel mai mare trend al sezonului, ne asteptam sa vedem influentele lui chiar si in cele mai clasice piese. Pielea intoarsa este prezenta sezonul acesta pe orice, de la accesorii, la pantaloni, fuste si chiar rochii, iar jachetele noastre biker din piele neagra sunt inlocuite de jachete scurte si cambrate din suede in culori calde.

Daca tot vorbeam de jachete, modelele sezonului urmator sunt ajustate pe corp si impodobite cu gulere retro sau detalii military, scurte sau lungi si stranse in talie cu un cordon. Pantalonii, pe de alta parte, sunt stramti pana la genunchi si evazati la glezne.

| Fab2000i a răspuns:

Culorile vii