| Tzucu a întrebat:

Ce e la moda primavara asta? happy
ce culori se poarta?big grin
si ce papuci? big grin
dau funda.

8 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Daca moda spune sa te imbraci in clovn, tu faci cum zice moda?

| Reanna a răspuns:

Eu iti recomand sa porti ce simti tu. Poate conteaza moda, dar pana la urma esti sau nu unica?

| PrincessConsuela a răspuns:

Am auzit ca anul acesta se poarta culori electrizante stil anii '70. De papuci nu stiu ce sa zic. Incearca niste balerini. Daca mai astepti o sa intreb expertul. Acum nu e online dar cu prima ocazie o intrebtonguehappy.

| PrincessConsuela a răspuns:

Am aflat ca se poarta culori tari. De papuci am uitat ce a zislaughing, oricm cu toc mai micut dar cu toc.

| geoka23 a răspuns:

Se poarta rosu primvara asta si gumari nu papuci intelegi daca nai gumari se asorteaza si cu cizme din cauciuc nike succes.

| deadea23 a răspuns:

Nu va mai inteleg, de unde atata rautate?
"Daca moda spune sa te imbraci in clovn, tu faci cum zice moda? "
Site-ul asta pentru ce mai este?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot gri toti