| Kimy_8371 a întrebat:

Ce se va purta vara aceasta in materie de fashion?

Răspuns Câştigător
| IoanaTempah a răspuns:

Platformele, tunicile vaporoase, gentile din material textil, tricourile cu fundite, pantofii viu colorati,

1 răspuns:
| moniii5 a răspuns:

Este indicat sa faci shopping
inteligent. Alege sa investesti in rochii care se regasesc in tendintele principale pentru sezonul de primavara-vara si stilizeaza-le, in zilele reci, cu trenciuri care iti caracterizeaza preferintele si stilul.
cuafiura:pentru o fata patrat sau rotunda merge foarte bine bretonul intr-o parte usor filat;
-daca ai fata ovala esti o norocoasa pentru ca la tine se adapteaza orice fel de bretonel;
-un alt pont pe care il poti face cu bretonul tau este sa iti ascunzi fruntea daca este cazul (ex. daca ai cosuri, daca ai nasul mare (imi pare rau pentru expresie dar cam asta inseamna));
-bretonul tip „draperie": este drept, gros, cu cărare pe mijloc
uite si niste pantofi primavara-vara pentru o fata patrat sau rotunda merge foarte bine bretonul intr-o parte usor filat;
-daca ai fata ovala esti o norocoasa pentru ca la tine se adapteaza orice fel de bretonel;
-un alt pont pe care il poti face cu bretonul tau este sa iti ascunzi fruntea daca este cazul (ex. daca ai cosuri, daca ai nasul mare (imi pare rau pentru expresie dar cam asta inseamna));
-bretonul tip „draperie": este drept, gros, cu cărare pe mijloc
http://www.imagineamea.info/? s=Ce+se+va+purta+vara+2011
http://www.imagineamea.info/costume-de-baie-2011/
se va purta foarte mult culoarea albastru
http://www.imagineamea.info/blue-mania-verii-2011/
citesti mai mult aici