| dedfgv a întrebat:

Ce sit-uri de unde as putea sa cumpar cosmetice la preturi reduse(fata de cele din magazine)stiiti?

5 răspunsuri:
| loveinshadow a răspuns:

Aoro.ro; Melkior.ro; Ameri.ro...Ele mai sunt dar pe acestea stiu din propria experienta ca ai ceva avantaje. Sper ca te'am ajutat!

XOXO

Răspuns utilizator avertizat
| AdrianaSava a răspuns:

Depinde ce produse cosmetice doresti. daca vrei produse avon cu reducere poti intra pe www.inscriereavon.com;)

| nico1988 a răspuns:

Buna! Daca doresti cosmetice Oriflame cu 40%reducere fata de pretul de catalog intra pe nicoleta_ciobanu88@yahoo.com si vorbim.O zi buna!

| FiddleStick a răspuns:

Poti cumpara cosmetice dupa Okazii.ro :* funda