| Wowhow a întrebat:

AFI Palace cotroceni sau Baneasa Shopping city? Tinand cont ca ma duc pentru shopping de haine si/sau incaltaminte+cosmetice, ca ma ratacesc foarte usor si ca o sa cumpar numai de la magazine pentru tineri cu preturi accesibile.Ar fi un real ajutor si daca mi-ati da numele tuturor magazinelor cu astfel de preturi.

6 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Baneasa Shopping city

Răspuns utilizator avertizat
| xyxy97 a răspuns:

AFI Palace cotroceni

| demonangel24 a răspuns:

Eu iti reconand afi palace cotroceni pentru ca eu stiu mallul pe derost si tias putea recomanda multe magazine din el. Eu stau foarte aproape de el si daca zici ca esti in vizita in Bucuresti atunci te-as putea duce chiar eu prin el.

| rafaell a răspuns:

Nimic din ce ai zis tu eu iti dau un sfat de magazin mall unirea foarte bun du-te la h&m si pull&ber are de tineri tot felul de haine frumoase incaltaminte preturi 35-200lei dar cele mai multe preturi si haine foarteee frumoase 67-100lei si mai sunt si alte magazine (funda ).

| duuudi a răspuns:

AFI palace cotroceni..sunt preturi acceptabile sa sti..si chiar sunt frumoase...e si aproape..in +afi are aproape toate tipurile de magazine