| ZuZuAleX a întrebat:

CE site-uri cu haine pentru adolescente online mai ieftine stiti?

82 răspunsuri:
| moniquennc a răspuns:

Http://happyclothes.ro/

http://fashiondres.allshops.ro/ Cele mai ieftine si dragute haine. Sper ca te-am putut ajuta. Shopping placut! :)

| StyleAndTheCity a răspuns:

In mall online Shops And The City gasesti haine online ieftine: http://www.shops-and-the-city.ro/etaj/magazine-dama-2/

| Specialist a răspuns:

Eu cumpar haine online bune si ieftine de pe http://www.hainefashion.ro/ mi-au venit prin posta romana repede pachetu, sunt ok

| arwendraft a răspuns:

Fashiondress.ro
Hainele sunt la preturi f.accesibile si au o oferta de nerefuzat:la un produs cumparat cel de al doilea este redus la 50% :X:X:X:X Enjoy:*

| arwendraft a răspuns:

Www.fashiondress.ro
enjoy:X:X:X

| bogdanworld a răspuns:

Www.smallprix.ro cele mai ieftine si sunt noi nu secondhand

| keytleen a răspuns:

Cele mai faine sunt:fashion-sar,star shiners, fashion1, www.erry.ro,hainetari.uita-te si daca iti place te rog funda

| stefaniaa116 a răspuns:

Cel mai nou site online vad ca este acesta:

www.cucuun-fashion.ro

Au hainute f frumoase, ma tot uit de cateva zile

| zac93 a răspuns:

As vrea sal intreb pe''ko7ty''.de pe situl acesta putem cumpara haine din moldova sau din rominia...adica saitul acesta este pentru moldova fk?

| djcrazyroxxy a răspuns:

Serios mai ieftine dragaa Trezireeaa! Unde gasesti in Zarra ...Dior.haine mai ieftine waii! incredibil.|!|!|!|!|!|!| Bun stiu eu un tricou pentru tine laughing) de la D&G ieftin 175lei contact me for help dear iti spun de unde sa il iei ie la reducere! mie mi se par niste gunoaie da daca vrei ieftinee.

| HaineDeVis a răspuns:

Buna ZuzuAlex, www.hainedevis.ro este un site cu preturi corecte si produse originale ce se livreaza cu eticheta si cu plata la destinatie prin curier sau posta, te asteptam cu un LIKE pe site si o fundita :) pe TPU...Multumim, o seara placuta!

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| Mahu_Ana_1986 a răspuns:

Pe www.affingostore.com sunt haine de firma foarte foarte faine:bershka, pimkie, zara, jennyfer la preturile cele mai mici. Dintre avantaje sunt: posibilitatea returnarii produsului, preturi promotionale, etc......Va recomand acest site pentru ca au efectiv haine de cea mai buna calitate si la cele mai mici preturi.

| idcatalin a răspuns:

Uite cateva site-uri de haine de firma cu foarte multe articole la preturi foarte bune:

http://www.hainedefemei.com
http://www.hainelamoda.net

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| mia000 a răspuns (pentru Mahu_Ana_1986):

Da Ana ai dreptate in privinta preturilor, si eu am achizitionat de la ei un costum de baie Esprit, rochita si doua tricouri Bershka foarte faine toate la 150 lei. (Am avut si livrarea gratuita + ca au venit produsele a doua zi).
Merita sa incercati

| Rodica_Dica_1995 a răspuns (pentru pinkish):

Ieftine la 54de euro?

| angiiff a răspuns:

Incearca si www.dress-code.ro,au bagat produse noi, inca nu am luat, dar arata ok pozele

| Cristinadea a răspuns:

Http://www.dress-code.ro, am luat o rochie si am primit-o prin curier a doua zi.

| dexta a răspuns:

Super preturi pe amandoua.
www.miniprix.ro

www.ffashion.ro

| ABCDEFGHIJKLM a răspuns (pentru misspinky):

Tu ai cumparat de aici? Cum se face livrarea?

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive:preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| HaineDeVis a răspuns:

Buna, pe www.hainedevis.ro sigur o sa gasesti ceva ce o sa te incante mai ales acum cu reduceri de 70 %!
O zi buna!