| stefyy234 a întrebat:

Ce spray pentru protectia termica a parului recomandati?

3 răspunsuri:
| spiridus25 a răspuns:

SYOSS SPRAY PROTECTIE TERMICA PENTRU PLACA
Protecţie perfectă impotriva căldurii în timpul folosirii uscătorului sau a plăcii de indreptat părul
Conţine ingrediente care protejează parul la temperature de 200°C
produs premium de hairstyling pentru un păr protejat perfect impotriva căldurii făcându-l mătăsos şi strălucitor.
Netezeşte părul ondulat şi cârlionţat.

| stefyy234 explică:

Impotriva placii de par. Cred ca il voi lua pe cel de la Syoss. Mai am o intrebare: nu ingrasa parul, nu?

| Florentina_7104 a răspuns (pentru stefyy234):

Nu ingrasa parul dar il face lipicios rau si il incurca, eu acum am de la gerovital si e mult mai bun.Acum depinde si cati bani vrei sa investesti in el, sunt si firme high-end