| AndreeMeaw a întrebat:

Ce tinuta mai deosebita as putea purta la banchet?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se numește ținută de ocazie!
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

O rochie cu dantela rosie! happy

| Eve11 a răspuns:

Bună! Poți purta o rochie interesantă. Poți găsi o multitudine de modele pe www.dressio.ro :-) Distracție plăcută!

| IzabelaRoxii a răspuns:

Http://www.zonia.ro/......ectie.html

http://www.rochiidebanchet2014.com

Si aici o idee de machiaj pentru banchet:

https://www.youtube.com/watch?v=W63oXHaqgZU

Sper ca te-am ajutat!
Funda? :)

| Samantha234 a răspuns:

Ai putea purta o rochie pana la genunchi si vaporoasa in partea de jos si sa fie stramta la piept sau o rochie lunga si eleganta. Despre culori nu pot spune decat sa iti alegi ce culori te avantajeaza. La machiaj poti incerca ceva elegant, de seara. Pantofii pot fi cu toc daca esti scunda ca mine sau niste sandale sau balerini daca esti inalta. Parul il poti prinde intr-un coc frumos, o coada de cal sau pur si simplu il poti lasa liber.
Nu stiu daca te-am ajutat, dar sper sa stralucesti in noaptea banchetului.