| Madalina957 a întrebat:

Ce tratament anticelulitic este mai eficient? Masajul/vacumul/ electrostimularea?

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Masajul dupa electrostimularea si vacuumul toate 3 combinate duc la rezultate foarte bune.

| alexandramaria78 a răspuns:

Buna! Din punctul meu de vedere, masajul anticelulitic e cel mai bun. Eu am avut probleme cu celulita si am scapat de aceasta cu ajutorul masajului. Eu am apelat cu incredere la www.nerolilife.com Bafta!

| raducanuu a răspuns:

Eu le recomand pe toate pentru ca sunt extrem de bune ca si rezultate. Daca ar fi sa aleg, as spune electrostimularea (dar doar din punct de vedere propriu). Iti recomand sa citesti aici http://salonestetic.ro mai multe despre fiecare proces si poate sa le incerci pe rand..sa vezi care iti convine mai mult.