| pynnk a întrebat:

Pentru remodelarea corporala si scaderea in cm ce este mai eficienta electrostimularea sau Vacuum anticelulitic? funda

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Un program combinat care sa le includa pe amandoua.

| capricc a răspuns:

Electro la mine nu a mers. Vacuum n am incercat. Ce a mers foarte bine au fost impachetarile la cald cu parafango si masaj dupa. In loc de electro sport localizat pe zonele unde ai probleme, nu stiu care sunt alea. La mine au fost aripioare. Cauta pe google exercitii pentru aripioare si fa-le acasa zilnic

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Vacum anticelulitic, da resultate. Bafta!

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Vacum anticelulitic, da rezultate. Bafta!