| Jasminee a întrebat:

Ce tratamente pentru cresterea mai rapida a parului stiti?love struck Si. daca ati folosit. Spuneti-mi si mie rezultateleee! Multumesc:*

4 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Poti folosi uleiul de ricin. Iti poti aplica doar cateva picaturi la un interval de 4-5 zile sau iti poti face saptamanl o masca cu ulei de ricin si alte ingrediente benefice parului (ulei de nuca, ulei de masline, vitamina A, petrol etc).
Eu il folosesc saptamanl in combinatie cu alte uleiuri si ca sa-ti faci o idee...imi tund bretonul pana deasupra sprancenelor iar in 3 saptamani aproape imi depaseste ochii.Deci...cam 2-3 cm. in 3 saptamani.

| Ralucarrie a răspuns:

Ulei de migdalebig grin

| Scarlett011243 a răspuns:

Pastile Forcapil-sunt ffffff bune
(le-am folosit si eu)
Dau rezultate foarte bune

| DinaLov3 a răspuns:

Uleiul de catina este foarte bun si foarte ieftin mergi la farmacie ceri o sticluta costa vreo 5 lei apoi iti faci o masca din 2 albuse de ou putin ulei de catina putina zeama de lamaie si putin otet iti freci bine bine parul il lesi vreo 5 min dupa care te clatesti foarte bine da rezultate foarte bune Succes