| Jasminee a întrebat:

Ce tratamente pentru cresterea mai rapida a parului stiti?love struck Si, daca ati folosit, spuneti-mi si mie rezultatele! Multumesc!:*

1 răspuns:
| AndraNicoleta a răspuns:

Poti folosi uleiul de ricin. Iti poti aplica doar cateva picaturi la un interval de 4-5 zile sau iti poti face saptamanl o masca cu ulei de ricin si alte ingrediente benefice parului (ulei de nuca, ulei de masline, vitamina A, petrol etc).
Eu il folosesc saptamanl in combinatie cu alte uleiuri si ca sa-ti faci o idee...imi tund bretonul pana deasupra sprancenelor iar in 3 saptamani aproape imi depaseste ochii.Deci...cam 2-3 cm. in 3 saptamani.