| madalina13021997 a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa-mi creasca parul mai repede?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In primul rand trebuie sa iti mentii parul sanatos iar pentru crestere poti incerca un sampon care stimuleaza cresterea sau ulei de ricin

| AndraAlee16 a răspuns:

Poti folosi ulei de ricin.Gasesti la farmacie.

| RaspberryLover a răspuns:

Poti sa iti dai parul cu petrol, cu bere, cu sampoane speciale...
Eu cam atatea metode stiu!

Sper sa te ajute. Toate cele bune!

| AlinaElenaBrinza1998 a răspuns:

Ulei de ricin e cel mai bun

| yuzuky a răspuns:

Poate ca ai mai auzit de uleiul de ricin e foarte bun pentru cresterea parului in combinatie cu galbenusul de ou sau o cana de otet de mere in combinatie cu 1 cana de apa folosit inainte de samponare happy sper ca te-am ajutat tongue

| Lixandroiu_Daniela_1980 a răspuns:

Ce sa fac