| iubita_7132 a întrebat:

Vreau sa imi creasca parul mai repede... ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| anonimsiatat a răspuns:

Aplica inainte sa te speli pe cap uleu de ricin sau ulei de masline pentru cresterea parului si apoi clateste-te bine.Asta trebuie sa faci o data la o saptamana sau la 2 saptamani, iti garantez din proprie experienta.Succes.Te pup.

1 răspuns:
| SpagheteCuKetchup a răspuns:

Tunsul periodic al parului si indepartarea varfurilor degradate duc la revigorarea acestuia. Daca vei taia cate 3 – 4 centimetri o data la doua luni, vei vedea ca se regenera si va creste mult mai repede.
De asemenea, este recomandat sa-ti masezi scalpul atunci cand te samponezi, pentru ca degetele vor aluneca mai repede, iar miscarile vor fi mai energice.
Evita tratamentele chimice!
Sper ca te-am ajutat:*