| Nikcoletta a întrebat:

Ce trucuri știți pentru creșterea părului? În afară de uleiul de ricin

7 răspunsuri:
| Pati2500c a răspuns:

Mancatul sanatos, masajul scalpului, pieptanatul, hidratarea

| sierra1 a răspuns (pentru Pati2500c):

" Pati2500c : Ce desteapta esti tu"

| Pati2500c a răspuns (pentru sierra1):

Ai probleme fetita laughing)

| sierra1 a răspuns (pentru Pati2500c):

Nu mai mari ca ale tale

| Pati2500c a răspuns (pentru sierra1):

laughing)) mor cu tine fata

| Nuuuuuj a răspuns:

Păi, ulei-ul de cocos de 2 ori pe săptămână. Si trebuie sa ti parul împletit mai tot timpul, chiar si cand dormi.da rezultate foarte bune intr-un timp destul de scurt! Dacă îl vei tine împletit eviți si ruperea părului.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns (pentru Nuuuuuj):

Ce fel de ulei? Acela presat la rece? Poti da un site de unde il pot achiziționa?