| miha3la90 a întrebat:

Ce tunsoare sa-mi fac pentru a-i da parului mai mult volum?

Răspuns Câştigător
| flavia19 a răspuns:

Buna! depinde si de lungimea parului pe care o ai acum, insa eu cred ca cel mai bine ar fi sa te tunzi in scari. Si plus de asta un sfat, dupa ce te speli in caz ca iti usuci parul cu uscatorul stai cu capul in jos in timp ce il usuci, astfel acesta va aveam mai mult volum. Poti sa ii aplici si o spuma pentru volum la radacina sau daca lasi parul sa se usuce in voia lui prinde partea de sus (faci o sectiune de deasupra tamplelor) cu un clips si il ridici un pic mai intai apoi il prinzi. si asa se va usca. sper ca am fost de ajutor

2 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Daca ai parul lung fileaza-l, cea mai buna idee cred eu happy

| Funditaღ a răspuns:

Buna!
Un bob ar arata excelent+volum. Plus ca bobul se poarta
Bafta