| lolo23 a întrebat:

Ce tunsoare(tunsori) ia cel mai mult din volumul parului? :pp

fundawinking

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Daca ai un par prea bogat (des) si vrei sa-i mai iei din volum, atunci tunsorile in scari si filat sunt cele mai potrivite. Tunsoarea Bob, de care aminteste DeNny, din contra va da mai mult volum parului. Tu ai spus ca vrei sa iei din volum, deci sa-l reduci.

3 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Iti sugerez sa te uiti peste articolul Idei de tunsori pentru fiecare lungime de par http://www.karena.ro/......me_de_par. Cred ca vei descoperi raspunsul acolo.

| ikram a răspuns:

In scari si filat.

| aurelia96 a răspuns:

Bob funda?