| anonim_4396 a întrebat:

Ce tunsori se poarta?

Răspuns Câştigător
| Delia 75 a răspuns:

In primul si in primul rand scapa de breton. Cel putin de cel clasic. Placa pune-o in cuier pentru o vreme fiindca nu se mai porta nici parul drept. Accentul se pune acum pe buclele naturale.

Celebrul bob pare sa isi piarda din faima in acest sezon. Eleganta si usor de purtat, totusi aceasta tunsoare a ajuns prea banala. De aceea stilistii ne propun reinventarea coafurii si chiar a bobului in sine. Opteaza pentru un bob de lungime medie, cu o taietura mai putin vizibila. Iar daca ai curaj, adopta o tunsoare scurta, este chic in acest martie.

2 răspunsuri:
| cristina_4459 a răspuns:

Tunsorile bob si cu breton asimetricwinking