| KellyGreen a întrebat:

Ce uscator de par imi recomandati sa cumpar? Daca se poate sa imi dati ceva ce gasesc pe emag.

5 răspunsuri:
| C8PILUcool a răspuns:

Tefal

| KiraVonHell a răspuns:

Eu iti recomand sa nu iei nici un uscator deoarece el arde firul de par, il spicuie si il deterioreaza foarte tare.Insa feonul aseaza parul cand il usuca dar eu dupa ce ma spal imi piepten parul si il las sa se usuce si ii dai si putin volum asa si se aseaza mai frumos.

papa.

| KellyGreen explică (pentru KiraVonHell):

Uscator de par sau feon e acelasi lucru.

| KiraVonHell a răspuns (pentru KellyGreen):

Stiu am gresit eu vroiam sa zic ca feonul aseaza parul frumos dar il arde si il spicuie.Ai inteles?

| KiraVonHell a răspuns (pentru KellyGreen):

Nu m-am exprimat eu bine.
Scuze