| ChristinneVonD a întrebat:

Ce va fi la moda toamna&iarna aceasta? M-ar interesa si cateva idei de tinute scolare( Se poate si cu imagini) Multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| CookieMonsterDeea a răspuns:

Este importat de stiut ca pentru a fi la moda este nevoie de un intreg proces. Nu este suficient sa va cumparati cine stie ce haine din vreo ultima colectie si sa fiti la moda. In primul rand aveti nevoie de un sistem, de niste pasi bine pusi la punct pe care sa-i urmati. Primul pas pentru a fi la moda, si nu este valabil doar pentru anul 2011, ci in general, este sa stiti care sunt culorile care se poarta. Uite aici cateva chestii: http://tow.ro/2010/12/ce-culori-se-poarta-in-2011/
Toamna asta se poarta vestele:http://adpres.ro/? p=13844
http://www.femeilamoda.com/? s=haine+bershka+toamna+2011
Nu sunt prea multe insa sper ca te-au ajutat.;)

3 răspunsuri:
| Reiatsunami a răspuns:

Altii mor de foame si pe tine te intereseaza moda.geez

| ChristinneVonD explică:

@Reiatsunami: nu am nicio treaba cu aia care mor de foame:* probabil esti si tu unul dintre ei daca tot esti asa de revoltat happy PEACE!

| ChristinneVonD explică:

@Ophiel : Aceste reguli noi vizează scrierea lui nicio, niciun, niciunul, niciuna: acestea se scriu legat atunci când "o"/"un" nu sunt numerale/articole. Cum îmi dau seama când e vorba de un numeral/articol? Simplu. Există o şmecherie: se repetă "nici" în frază. Exemplu: Nu am nici o maşina, nici două. În acest caz "o" e numeral şi se scrie despărţit de "nici".
Deci, cine nu stie gramatica?raised eyebrows Si chiar daca e cum spui tu, nimeni nu este perfect oh go on