| tyna90 a răspuns:

Mini-apa de toaleta Pur Blanca nu o sa tina foarte mult timp! Eu am avut si m-a tinut o luna. Luciul de buze este cam lipicios dar miroase foarte frumos si este dulce! In legatura cu lacul de unghii eu zic mai bine sa iti iei unu din magazin unde poti incerca nuanta, nu mereu sunt aceleasi nuante ca cele din catalog! Bafta

8 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Din cate stiu produsele AVON sunt de o calitate superioara (din spusele prietenelorhappy...Si le poti incerca sa vezi daca sunt potrivite tiehappy""

Ceao!:*

| annna a răspuns:

Eu zic ca dabig grin

| membrugirl2010 a răspuns:

Da da, da.

| ea_6589 a răspuns:

Dap :*

| SweetLikeaLemon a răspuns:

Sincera, produsele Avon nu sunt cine stie ce. Da, au multe chestii dragute, dar nu e ceva gen "wow!". Oja presupun ca e buna, luciul de buze este dragut si dulce dar este exagerat de lipicios iar parfumul e ok, chiar daca nu cred ca tine prea mult mirosul. Si eu folosesc produse Avon, dar asta in lipsa de ceva mai bun si relativ bun, ca pret.

| Corinutsaa a răspuns:

Da iubita happy
st ff bune
; x
eu folosesc produse avon de ff mult timp st ff bune; x

big hug
bafta
; x

| LittttleMonster a răspuns:

Hei! am si eu glossul acela roz si este foarte MIC! cand l-am vazut mi s-a facut rau.chiar reprezentanta de la avon s-a mirat cand l-a adus.dar este foarte frumos si bun!

| tyna90 a răspuns:

Mersi pentru fundita.
Te pup