| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!
Ce parere aveti despre acest parfum de la AVON,
http://www.avon-shop.ro/......-3970.html
Sper sa mearga link-ul.Mi l-am comandat de la o colega care este reprezentant Avon, ce ziceti, se merita banii pe el sau nu?
Va multumesc si un sfarsit de saptamana cat mai placut va doresc!

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Buna.
Este un parfum foarte simplu si oarecum dulce. Mie una imi place si as da 15 lei pe el.
Mai poti incerca Pasion Dance sau Aqua. Pentru ca esti o femeie in toata firea, ti s-ar potrivi!

Take care.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Stai în banca ta, nu merită banii. Nu ține mai deloc!
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Buna seara!
Multumesc frumos pentru sfat, o sa tin cont, ma mai gandesc ce o sa fac pana la urma, daca o sa mi-l cumpar sau nu.
O seara linistita si cat mai placuta va doresc!

| GabrielaSandica a răspuns:

Buna,

Parfumul este infresh cu o tenta putin dulce. Pentru cineva tanar este foarte ok. :D
Dar de ce bani banutii in buzunarul colegei cand ii poti baga la tine devenind un client reprezentant si pe langa asta, te duci la cursuri de make-up si esti invatata despre tot ce e materie de make-up.

http://www.avonbrosura.ro/gabrielasandica

O zi placuta!

| EvanescenceOne a răspuns:

I numa 15 lei si miroase fain si eu il am si sunt multumita.