| zinsi a întrebat:

Cea mai buna crema/lotiune/masca pentru cosuri pentru ten gras pe care tu ai incercat-o?

Răspuns Câştigător
| Isabellblablabla a răspuns:

Masca cu argila amestecata cu sucul de la 1/2 lamaie, este foarte buna pentru excesul de sebum si cosuri, si masca cu mar razuit si cateva lingurite de miere( este foarte buna pentru porii dilatati-daca ai probleme de acest gen ti`o recomandat cu incredere!), iar creme, am incercat foarte multe dar nu am fost pe deplin multumita de vreuna. Poate singura mai acceptabila este Skinoren si se gaseste la farmacie. Eu personal prefer mastile "home made"-din fructe, argila, suc de fructe etc.

4 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Masca cu argila de la Zepter si cele "facute" in casa cu miere si struguri.

| Isabellblablabla a răspuns:

Multumesc pentru fundita! love struck

| Koody5 a răspuns:

Pasta de dintiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nivea clear skin big grin