| AnOnImA4109 a întrebat:

Îmi puteți recomanda ceva cremă, mască sau orice pentru coșuri, am încercat multe creme și măști dar nu au funcționat. Mulțumesc.

6 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

La DM găsești ulei de arbore de ceai sau internet, este foarte bun pentru tratarea acneei și a altor afecțiuni. Nu se pune direct pe piele, ci în combinație cu o loțiune, crema, lapte demachiant. Eu îl am și când îmi apar, cu asta vindec. In 1-2 zile sunt dispărute.
Poate sa fie cazul dacă nici acesta nu îți vindecă, atunci înseamnă că ai probleme hormonale și doar un medic dermatolog te poate rezolva.

| Crackman a răspuns:

winking laptele barbatesc o sa te ajutewinking.

| AnOnImA4109 explică (pentru Crackman):

Dacă nu scrii nimic în scopul de a mă ajuta, atunci mai bine vezi-ți de treaba ta?☺

| AliGab a răspuns:

Crema de tataneasa de la neraplant ai folosit-o? Ar trebui sa se gaseasca in orice plafar si costa 10 lei: Arata asa: https://www.neraplant.ro/produs/crema-nera-plant-cu-tataneasa-40g/

| nicol2 a răspuns:

Crema Skinoren.Eu asa am scapat de cosuri in adolescenta, numai ca trebuie sa te tii de ea daca vrei sa vezi rezultatele.