| adriana996 a întrebat:

Cel mai bun fond de ten? Nu am multe cosuri dar vreau ceva care sa fie bun si sa acopere totusi cosurile.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ai coșuri dar vrei ceva care să acopere coșurile! Cum vine asta?
Pe un ten cu probleme nici nu să aplică fondul sau orice alt produs de machiaj.
Poți merge pe unul care are în el și pudră, doi în unu.
Pa, pa.

| 10011993 a răspuns:

Acord parfait de la l'oreal Paris! cel mai bun fond de ten pe care l-am incercat pana acum:*

| anss23 a răspuns:

Eu folosesc acest fond de ten de la Peggy Sage:http://www.peggysage.pl/peggysage/data/i/refL/801240.jpg
Sunt foarte mulţumită de el, nici eu nu prea am probleme cu coşurile, deci nu vreau decât să-mi uniformizeze tenul, şi face perfect asta.A costat 70 de lei parcă.:)

| SaraJ a răspuns:

Eu am unul de la miss sporty care merge foarte bine daca ai dat deja o baza de fond de ten (eventual constand intr-o crema hidratanta, adecvata tipului de ten). in plus, nu este nici foarte scump happy

| Kasia a răspuns:

Am descoperit de curand fondul de ten Vichy Dermablend.-80 lei
E fooooarte bun.Iti recomand de asemenea Revlon Colorstay.-80 lei.

| TurcoaicaTa a răspuns:

Daca nu ai multe cosuri de ce mai vrei sa te dai cu fond de ten o sa iti apara mai multe cosuri, mai bine le lasi sa treaca cu timpu sau spalate in fiecare dimineata cu apa rece si seara. In loc sa iti iei un fond de ten ai putea sa iei o solutie pentru cosuri ca sa iti treaca happy Eu asa am facut si nu mai am nimic pe fata.

| AleWhatever a răspuns:

Nu folosi fond de ten daca nu ai multe cosuri. foloste BB Cream (: