| Kisses a întrebat:

Chiar creste parul de la uleiul de ricin? A încercat cineva? Eu mă spăl din 2 în 2 zile, am un par gras, oare o sa se unga și mai des dacă mă dau cu ulei?

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Da crește dar nu te aștepta la minuni. Nu va crește peste noapte ca să îți spun direct. Trebuie să faci un tratament o lună, 2 luni.
Părul se și degresează cu șampoane dacă te speli la 4 zile.
Nu este indicat să te speli la 2 zile pe cap. De ce!? simplu, parul se subțiază și cade. Nu este indicat, nici un medic dermatolog nu va sfatui asta.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

În mod clar o să se facă mai des și o să-ți crească mai repede.

| kiri11 a răspuns:

Este putinn c-am incomod, o solutie mai buna ar fi uleiul din nuca de cocos care este mult mai comod si are chiar si efecte mai bune. Eu acum folosesc un produs foarte bun care mi-a rezolvat toate problemele parului, se numeste Hairmastic si este cred ca cel mai bun produs pentru par pe care l-am folosit.

| kiri11 a răspuns:

Incearca uleiul de cocos, este o metoda noua pentru tratarea problemelor parului happy sau uleiul Hairmastic - de care sunt foarte multumita happy

| Dintrebare a răspuns:

Nu folosi masti cu ulei daca ai parul gras, se va ingrasa si mai mult