| anonim_4396 a întrebat:

Chiar nu ma pricep la parfumuri. Imi puteti recomanda unul va rog (pentru femei)? Mentionez ca NU imi plac parfumurile dulci. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Mie-mi plac foarte mult Roberto Cavalli Serpentine, Double Dare de la Guess, Truth de la Calvin Klein si signature de la Celine Dion

| Bondarel99 a răspuns (pentru Adry05):

Sunt dulci?

| Adry05 a răspuns (pentru Bondarel99):

Nu, de aia ti le-am recomandat. Nici eu nu suport parfumurile dulci. Sunt asa, cu nuante putin orientale sa zic asa. happy

| Bondarel99 a răspuns (pentru Adry05):

Aa ma gandeam ca doar mi le-ai spus pe cele care iti plac tie. Multumesc happy

4 răspunsuri:
| wonderwoman123 a răspuns:

White Reade la Elisabeth Arden. Il găsești la sephora. Are un miros floral fresh.