| Aceeasieu a întrebat:

Ciaobatting eyelashes
o sa merg la shopping maine. si as vrea sa`mi cumpar ceva blugi. dar, as vrea sa fie si asa mai sexy si sa mearga si pentru scoalaa. ceva sugestii?:-s de care as putea sa` mi iau? si ceva poze daca se poate thinking

Funda :*

5 răspunsuri:
| Aceeasieu explică:

Blugii albi nu`mi prea plachee hee
radu
happy

| anto22 a răspuns:

Hainetari.ro Sunt reduceri aduc haine de calitate!

| Radu1 a răspuns:

Http://www.starshiners.ro/......white.html

=P~ Sa fie in orice caz albi, sa vezi cum o sa saliveze toti dupa tine (asta daca ai si funduletz) :D

| anonyma15 a răspuns:

Ceau! parerea mea este c blugii simplii fara paiete si toate porcariile alea sunt mult mai sexy si mai cu bun gust. poti sa-ti iei o pereche de blugi stramti care sa se muleze frumos si sa arate bine pe fese. poti sa-i accesorizei cu o curea simpla sau cu o esarfa usoara. sper ca te-am ajutat