| Upz0r3 a întrebat:

Cine a folosit ClearSkin pentru puncte negre de la avon? A dat rezultate? E bun pentru tenul gras? Reduce sebumul?

4 răspunsuri:
| oxxy05 a răspuns:

Am folosit si eu masca si lotiunea aceea tot pentru puncte negre si am fost foarte multumita de ea. I-am recomandat masca si unei prietene si la fel si ea a fost multumita. Ti-l recomand de asemenea si tie!

| blahblahx100 a răspuns:

O prietena si-a cumparat si este foarte multumita de el, si ca pret si ca efectehappy Fundaa?

| oxxy05 a răspuns (pentru blahblahx100):

Am uitat sa-ti mai spun ceva, referitor la sebum. Chiar ieri am citit pe un site( nu mai stiu care din pacate) ca sucul de rosii este bun pentru sebum si de curiozitate am incercat chiar aseara. Am taiat o rosie pe jumatate si m-am "mozolit" cu sucul pe fata. Am stat 30 de minute apoi m-am clatit cu apa calduta iar azi dimineata cand m-am trezit am fost mai fericita. Incearca si tu. happy

| blahblahx100 a răspuns (pentru oxxy05):

O sa incerc. Chiar acum ma duc la piatalaughing.:*