| ellalover a întrebat:

Cine a slabit cu dieta balerina? daca da in cat timp si cate kilograme? funda celui mai bun raspuns

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domnul clar se razbuna pe mine ca-mi da sa vad asa ceva. Ca sa slabesti ai nevoie de un stil de viata sanatos nu de o dieta care dupa ce o inchei pui la loc. Mananca alimente care iti dau senzatia de satietate in cantitati mici si fa miscare.

| ellalover explică (pentru anonim_4396):

Am intrebat si nu am dat cu parul.voi astia care vorbiti asa de studios, pun pariu ca sunteti innebuniti dupa diete drastice si infometari fara limite, sau sunteti niste grase si voi va vedeti foarte slabe. urat din partea voastra

| anonim_4396 a răspuns (pentru ellalover):

Sau niste slabe care nu se ingrasa pentru ca merg in timp ce mananca si nu iau autobuzul preferand sa mearga pe jos. Ca sa slabesti trebuie sa-ti obisnuiesti organismul sa manance mai putin kaloric dar totusi sa iti fie satisfacuta nevoia de foame. Cu cat mananci mai mult cu atat stomacul iti cere mai multa mancare. Incearca sa mananci doar alimente fierte sau coapte si daca poti sa sari peste masa de pranz si sa o transformi intr-o simpla gustare ajuta mult. Cum am mai zis, ai nevoie de un stil de viata nu de o dieta anume. Si fa sport si daca poti sa mergi in paralel cu bicicleta sau role e perfect.

Poti sa bei o cana de apa inainte de masa ca sa nu mananci mult.
Stiu ca nu ai dat cu parul dar internetul e tixit de tot felul de diete.